Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
7 Powstrzymuj ją przed podejmowaniem ważkich decyzji, dopóki nie skończy się okres żałoby.
8 Po pewnym czasie zacznij zachęcać ją do aktywniejszego życia poza domem. Jej samej może zabraknąć inicjatywy, aby zacząć działać.
9 Gdy zacznie na nowo udzielać się w towarzystwie, traktuj ją całkowicie normalnie. Unikaj ostentacyjnego okazywania współczucia - rani to poczucie godności osobistej.
10 Jeżeli widzisz, że osoba dotknięta kryzysem długo nie potrafi wyjść z depresji, możesz delikatnie zasugerować rozmowę z kimś, kto profesjonalnie zajmuje się pomocą w takich sytuacjach: terapeutą, psychologiem.
Źródło: Nancy O'Conor, "Pożegnanie miłości - jak przetrwać stratę ukochanej osoby", Jacek Santorski & Co, Warszawa 1994

Mój szef
7 Powstrzymuj ją przed podejmowaniem ważkich decyzji, dopóki nie skończy się okres żałoby.<br>8 Po pewnym czasie zacznij zachęcać ją do aktywniejszego życia poza domem. Jej samej może zabraknąć inicjatywy, aby zacząć działać.<br>9 Gdy zacznie na nowo udzielać się w towarzystwie, traktuj ją całkowicie normalnie. Unikaj ostentacyjnego okazywania współczucia - rani to poczucie godności osobistej.<br>10 Jeżeli widzisz, że osoba dotknięta kryzysem długo nie potrafi wyjść z depresji, możesz delikatnie zasugerować rozmowę z kimś, kto profesjonalnie zajmuje się pomocą w takich sytuacjach: terapeutą, psychologiem.<br>Źródło: Nancy O'Conor, "Pożegnanie miłości - jak przetrwać stratę ukochanej osoby", Jacek Santorski &amp; Co, Warszawa 1994&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=110-113&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Mój szef
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego