Typ tekstu: Książka
Autor: Fijewski Piotr
Tytuł: Jak rozwinąć skrzydła
Rok: 1996
przestać lubić skądinąd miłe i życzliwe Ci osoby.
Dlatego też, Czytelniku, na najbliższych stronach tej książki zajmiemy się nauką ochrony siebie i własnych interesów, nauką wytyczania granic bez używania armat i drutu kolczastego, czyli bez przemocy, agresji, bez robienia przykrości innym. Twoja posiadłość może być otoczona płotem zwykłym, drewnianym, nie raniącym, ale jednocześnie silnym i stabilnym.
Wartość Twojej posiadłości dla innych ludzi
Bez względu na to, w jakim stopniu Ty sam, Czytelniku, cenisz siebie i uważasz za wartościowego człowieka, jesteś cenny dla innych - Twoje terytorium ma dla innych określoną wartość.
Ludzie, i ci bliżsi, i dalecy, mają różne cele, dążenia, potrzeby
przestać lubić skądinąd miłe i życzliwe Ci osoby.<br>Dlatego też, Czytelniku, na najbliższych stronach tej książki zajmiemy się nauką ochrony siebie i własnych interesów, nauką wytyczania granic bez używania armat i drutu kolczastego, czyli bez przemocy, agresji, bez robienia przykrości innym. Twoja posiadłość może być otoczona płotem zwykłym, drewnianym, nie raniącym, ale jednocześnie silnym i stabilnym.<br>&lt;tit1&gt;Wartość Twojej posiadłości dla innych ludzi&lt;/&gt;<br>Bez względu na to, w jakim stopniu Ty sam, Czytelniku, cenisz siebie i uważasz za wartościowego człowieka, jesteś cenny dla innych - Twoje terytorium ma dla innych określoną wartość.<br>Ludzie, i ci bliżsi, i dalecy, mają różne cele, dążenia, potrzeby
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego