Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 5/5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
samych górników, którzy zdecydują się założyć własną firmę - zapowiedział Steinhoff.
Dodał, że do 30 czerwca program reformy polskiego hutnictwa przedstawiony będzie Unii Europejskiej. Na redukcję zatrudnienia w tych sektorach państwo wyda ponad 770 mln złotych.
Dariusz Kos, KatowiceDożywocie x 4

Paweł Burdzy Korespondencja z Waszyngtonu

Kaczynski zamordował trzy osoby, ranił 28. Sam konstruował bomby i przesyłał je ofiarom pocztą. Ładunki konstruował w chatce w stanie Montana bez ogrzewania i kanalizacji. Przez 18 lat trwało polowanie na zamachowca. Akcja prowadzona przez FBI była najdłuższym i najdroższym tego typu przedsięwzięciem w historii tej organizacji.
Unabomber został aresztowany w kwietniu 1996 roku. Na
samych górników, którzy zdecydują się założyć własną firmę - zapowiedział Steinhoff.<br>Dodał, że do 30 czerwca program reformy polskiego hutnictwa przedstawiony będzie Unii Europejskiej. Na redukcję zatrudnienia w tych sektorach państwo wyda ponad 770 mln złotych.<br>&lt;au&gt;Dariusz Kos&lt;/au&gt;, Katowice&lt;/div&gt;<br><br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Dożywocie x 4&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;au&gt;Paweł Burdzy&lt;/au&gt; Korespondencja z Waszyngtonu<br><br>&lt;intro&gt;Kaczynski zamordował trzy osoby, ranił 28. Sam konstruował bomby i przesyłał je ofiarom pocztą. Ładunki konstruował w chatce w stanie Montana bez ogrzewania i kanalizacji. Przez 18 lat trwało polowanie na zamachowca. Akcja prowadzona przez FBI była najdłuższym i najdroższym tego typu przedsięwzięciem w historii tej organizacji.&lt;/intro&gt;<br>Unabomber został aresztowany w kwietniu 1996 roku. Na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego