Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Poniedziałek

Brutalnie zaatakowali taksówkarza

Warszawa Wczoraj wieczorem taksówkarz jednej z korporacji został raniony nożem. Sami taksówkarze zatrzymali mężczyznę, który ich zdaniem jest współsprawcą napadu. Rannego kierowcę zabrało pogotowie.
Jednemu z pierwszych taksówkarzy, który przyjechał na miejsce zdarzenia, sprawcy przebili opony. Koledzy poszkodowanego twierdzą, że napastników było pięciu i zaatakowali po odmowie zabrania ich wszystkich do jednej taksówki.
(PAP)Adam Małysz pobił rekord zwycięstw
Poniedziałek&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Brutalnie zaatakowali taksówkarza&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt; Wczoraj wieczorem taksówkarz jednej z korporacji został raniony nożem. Sami taksówkarze zatrzymali mężczyznę, który ich zdaniem jest współsprawcą napadu. Rannego kierowcę zabrało pogotowie.<br>Jednemu z pierwszych taksówkarzy, który przyjechał na miejsce zdarzenia, sprawcy przebili opony. Koledzy poszkodowanego twierdzą, że napastników było pięciu i zaatakowali po odmowie zabrania ich wszystkich do jednej taksówki.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Adam Małysz pobił rekord zwycięstw
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego