Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w zespole. Nasze żony też się przyjaźnią. Wiadomo - słowiańskie dusze. W ogóle z Polakami zawsze dobrze żyłem. W Austrii Wiedeń grałem z Pawłem Sobczakiem, Rafałem Siadaczką i Markiem Świerczewskim. Dobrze znam też Krzyśka Ratajczyka. Myślę, że będziecie naszym najgroźniejszym rywalem do zajęcia drugiego miejsca w grupie eliminacji mistrzostw świata. Pierwsze rezerwuję dla Anglików. Nie będzie wam z nami łatwo grało. Mamy młodą, waleczną i wybieganą drużynę - stwierdził Kovacevic.
- Mam nadzieję, że jesienią zagram przeciwko Polsce. Szkoda, że w waszej kadrze nie gra Wisio. Ale bym z nim "jechał" - śmieje się Austriak.
ARTUR SZCZEPANIK, Belek

Wszystko mam pod kontrolą
Paweł Janas podczas
w zespole. Nasze żony też się przyjaźnią. Wiadomo&lt;/&gt; - słowiańskie dusze. W ogóle z Polakami zawsze dobrze żyłem. W Austrii Wiedeń grałem z Pawłem Sobczakiem, Rafałem Siadaczką i Markiem Świerczewskim. Dobrze znam też Krzyśka Ratajczyka. Myślę, że będziecie naszym najgroźniejszym rywalem do zajęcia drugiego miejsca w grupie eliminacji mistrzostw świata. Pierwsze rezerwuję dla Anglików. Nie będzie wam z nami łatwo grało. Mamy młodą, waleczną i wybieganą drużynę - stwierdził Kovacevic.<br>&lt;q&gt;- Mam nadzieję, że jesienią zagram przeciwko Polsce. Szkoda, że w waszej kadrze nie gra Wisio. Ale bym z nim "jechał"&lt;/&gt; - śmieje się Austriak.<br>&lt;au&gt;ARTUR SZCZEPANIK, Belek&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Wszystko mam pod kontrolą&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Paweł Janas podczas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego