Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Relaks i Kolekcjoner Polski
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1988
hi rend="bold">Ćwiczenie 1: Dotyczy ust. Polega na koncentrowaniu się na wargach tak, aby odczuć stan ich wilgotności - suchości, rozluźnia się napięcie ust, które nie powinny być zamknięte tylko lekko otwarte. W przypadku odczucia suchości warg należy je zwilżyć językiem. Powtarza się słowami lub w myślach "moje wargi są rozluźnione, przyjemnie zwilżone".
Ćwiczenie 2: Dotyczy szyi. Powtarza się słowami lub w myślach: "szyja jest rozluźniona". Niektórym osobom może przeszkadzać przełykanie śliny, należy wtedy odczekać aż do jej przełknięcia i ponownie wrócić do ćwiczenia w celu uzyskania pełnego rozluźnienia napięcia.
Ćwiczenie 3: Dotyczy obszaru piersi. Jednym kobietom przeszkadza obecność biustonosza, dotyk
hi rend="bold">Ćwiczenie 1:&lt;/&gt; Dotyczy ust. Polega na koncentrowaniu się na wargach tak, aby odczuć stan ich wilgotności - suchości, rozluźnia się napięcie ust, które nie powinny być zamknięte tylko lekko otwarte. W przypadku odczucia suchości warg należy je zwilżyć językiem. Powtarza się słowami lub w myślach "moje wargi są rozluźnione, przyjemnie zwilżone". <br>&lt;hi rend="bold"&gt;Ćwiczenie 2:&lt;/&gt; Dotyczy szyi. Powtarza się słowami lub w myślach: "szyja jest rozluźniona". Niektórym osobom może przeszkadzać przełykanie śliny, należy wtedy odczekać aż do jej przełknięcia i ponownie wrócić do ćwiczenia w celu uzyskania pełnego rozluźnienia napięcia. <br>&lt;hi rend="bold"&gt;Ćwiczenie 3:&lt;/&gt; Dotyczy obszaru piersi. Jednym kobietom przeszkadza obecność biustonosza, dotyk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego