Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.26
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wielokulturowego społeczeństwa europejskiego, przybliżenie kultury, tradycji i współczesnego dorobku różnych regionów Polski rówieśnikom z innych krajów.
(PAP)Rozpoczął się nowy rok muzułmański

RELIGIA W niedzielę rozpoczął się nowy 1422 rok według kalendarza muzułmańskiego, z którego polscy wyznawcy islamu korzystają przy ustalaniu dat świąt religijnych. Oparty na fazach Księżyca kalendarz muzułmański rozpoczyna rachubę lat od ucieczki Mahometa z Mekki do Medyny. Rok księżycowy jest o jedenaście dni krótszy od roku słonecznego kalendarza gregoriańskiego.
(PAP)Pluszowy miś tylko dla dorosłych

PATOLOGIE 30 marca w publicznej telewizji i komercyjnych stacjach pojawi się telewizyjny film reklamowy informujący o kampanii "Dzieciństwo bez przemocy". Film przedstawia dziewczynkę
wielokulturowego społeczeństwa europejskiego, przybliżenie kultury, tradycji i współczesnego dorobku różnych regionów Polski rówieśnikom z innych krajów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rozpoczął się nowy rok muzułmański&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;RELIGIA&lt;/&gt; W niedzielę rozpoczął się nowy 1422 rok według kalendarza muzułmańskiego, z którego polscy wyznawcy islamu korzystają przy ustalaniu dat świąt religijnych. Oparty na fazach Księżyca kalendarz muzułmański rozpoczyna rachubę lat od ucieczki Mahometa z Mekki do Medyny. Rok księżycowy jest o jedenaście dni krótszy od roku słonecznego kalendarza gregoriańskiego.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pluszowy miś tylko dla dorosłych&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PATOLOGIE&lt;/&gt; 30 marca w publicznej telewizji i komercyjnych stacjach pojawi się telewizyjny film reklamowy informujący o kampanii "Dzieciństwo bez przemocy". Film przedstawia dziewczynkę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!