Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
miastach na drodze do Warszawy, gdzie prowadzą akcję informacyjną na rzecz okręgów jednomandatowych, organizują konferencje prasowe i spotkania z mieszkańcami.
(PAP)


Tańsze mleko w szkole

Od nowego roku szkolnego placówki oświatowe będą mogły korzystać z dopłat do mleka i przetworów mlecznych, dzięki czemu uczniowie dostaną je za niższą cenę. Akcję rozpoczyna śląski oddział Agencji Rynku Rolnego. Chodzi o promowanie nie tylko zdrowego sposobu odżywiania się dzieci, ale też zakładów mleczarskich, które będą mogły znaleźć nowe rynki zbytu, podnieść jakość swoich produktów i zwiększyć konkurencyjność na rynku.
(PAP)


DZIEŃ NA ŚWIECIE


Putin i oligarchowie

W czasie spotkania prezydenta Rosji Władimira Putina z
miastach na drodze do &lt;name type="place"&gt;Warszawy&lt;/&gt;, gdzie prowadzą akcję informacyjną na rzecz okręgów jednomandatowych, organizują konferencje prasowe i spotkania z mieszkańcami.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;Tańsze mleko w szkole&lt;/&gt;<br><br>Od nowego roku szkolnego placówki oświatowe będą mogły korzystać z dopłat do mleka i przetworów mlecznych, dzięki czemu uczniowie dostaną je za niższą cenę. Akcję rozpoczyna śląski oddział &lt;name type="org"&gt;Agencji Rynku Rolnego&lt;/&gt;. Chodzi o promowanie nie tylko zdrowego sposobu odżywiania się dzieci, ale też zakładów mleczarskich, które będą mogły znaleźć nowe rynki zbytu, podnieść jakość swoich produktów i zwiększyć konkurencyjność na rynku.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;<br>&lt;tit&gt;DZIEŃ NA ŚWIECIE&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="person"&gt;Putin&lt;/&gt; i oligarchowie&lt;/&gt;<br><br>W czasie spotkania prezydenta &lt;name type="place"&gt;Rosji&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Władimira Putina&lt;/&gt; z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego