Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Łukasz
Tytuł: strona o żeglarstwie
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
Zakręt o 90 st. Przechodzimy z prawego na lewy brzeg, i płyniemy 1km wzdłuż wysokiego brzegu z ładnym lasem. Dochodzimy do przemiału, którym musimy przejść na prawy brzeg.
94 km na lewym brzegu - dobre miejsca do kąpania.
95 km. UWAGA: nieoznakowane głazy w nurcie !!! Od tego miejsca należy zwiększyć ostrożność, rozpoczyna się odcinek o dużej liczbie kamieni i silnym prądzie. Ten kamienisty odcinek aż do 99km.
100 km jest to miejsce z najsilniejszym prądem wody na całym szlaku Narwi. Narew się zwęża.
102 km na prawym brzegu dobre miejsca biwakowe.
107 km wieś Brzóze.
110 km miejscowość Dzbądz i zakręt w
Zakręt o 90 st. Przechodzimy z prawego na lewy brzeg, i płyniemy 1km wzdłuż wysokiego brzegu z ładnym lasem. Dochodzimy do przemiału, którym musimy przejść na prawy brzeg.<br>94 km na lewym brzegu - dobre miejsca do kąpania.<br>95 km. UWAGA: nieoznakowane głazy w nurcie !!! Od tego miejsca należy zwiększyć ostrożność, rozpoczyna się odcinek o dużej liczbie kamieni i silnym prądzie. Ten kamienisty odcinek aż do 99km.<br>100 km jest to miejsce z najsilniejszym prądem wody na całym szlaku Narwi. Narew się zwęża.<br>102 km na prawym brzegu dobre miejsca biwakowe.<br>107 km wieś Brzóze.<br>110 km miejscowość Dzbądz i zakręt w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!