Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
nie jesteśmy. Ale pozwoli pan, że najpierw wylansujemy swoje kobiety!

W Ameryce feministki tracą powoli popularność, a nawet społeczną sympatię. Zraziły do siebie swoją agresywnością i pokrętnością. A jedna z przywódczyń tego ruchu wyszła za mąż. Kiedy feminizm skończy się w Polsce?
Danuta z Janowa
Od redakcji: Na zdrowy chłopski rozum to wtedy, kiedy kobietom zaczną rosnąć wąsy.

Nie piję już dwa lata. Jestem z siebie dumny. Dumna ze mnie jest również moja żona, dumne są też dzieci. Alkohol to trucizna.
Przemek z Rzeszowa
Od redakcji: Że niby cukierki z likierem są niedobre?

Chciałbym zwrócić wam uwagę, że kobieta jednak ma
nie jesteśmy. Ale pozwoli pan, że najpierw wylansujemy swoje kobiety!<br><br>W Ameryce feministki tracą powoli popularność, a nawet społeczną sympatię. Zraziły do siebie swoją agresywnością i pokrętnością. A jedna z przywódczyń tego ruchu wyszła za mąż. Kiedy feminizm skończy się w Polsce?<br>Danuta z Janowa<br>Od redakcji: Na zdrowy chłopski rozum to wtedy, kiedy kobietom zaczną rosnąć wąsy.<br><br>Nie piję już dwa lata. Jestem z siebie dumny. Dumna ze mnie jest również moja żona, dumne są też dzieci. Alkohol to trucizna.<br>Przemek z Rzeszowa<br>Od redakcji: Że niby cukierki z likierem są niedobre?<br><br>Chciałbym zwrócić wam uwagę, że kobieta jednak ma
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego