Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kwiaty
Nr: 2
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1988
doniczkę z rośliną ustawić nad naczyniem z wodą tak, aby tampon był w niej zanurzony (rys. 4).
Jest jeszcze inny sposób. Roślinę z doniczką zanurzamy w wodzie tak, by ziemia nią nasiąkła, a potem kładziemy na powierzchni warstwę wilgotnego torfu i dodatkowo wstawiamy do większej donicy wypełnionej również wilgotnym mchem ( rys. 5 ) .
Jest też metoda na regularne dawkowanie wody dużym roślinom np. w drewnianych donicach. Butelkę bez dna wypełnioną wodą wkładamy szyjką do ziemi (rys. 6). Ten pomysł można też wykorzystać na balkonie.
Jeżeli ktoś ma obawy, czy to pomoże, to zanim wybierze się na urlop niech wypróbuje, który sposób będzie
doniczkę z rośliną ustawić nad naczyniem z wodą tak, aby tampon był w niej zanurzony (rys. 4). <br>Jest jeszcze inny sposób. Roślinę z doniczką zanurzamy w wodzie tak, by ziemia nią nasiąkła, a potem kładziemy na powierzchni warstwę wilgotnego torfu i dodatkowo wstawiamy do większej donicy wypełnionej również wilgotnym mchem ( rys. 5 ) . <br>Jest też metoda na regularne dawkowanie wody dużym roślinom np. w drewnianych donicach. Butelkę bez dna wypełnioną wodą wkładamy szyjką do ziemi (rys. 6). Ten pomysł można też wykorzystać na balkonie. <br>Jeżeli ktoś ma obawy, czy to pomoże, to zanim wybierze się na urlop niech wypróbuje, który sposób będzie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego