Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1998
po 12 tygodniach jego stosowania. Efekty są jeszcze bardziej widoczne i szybkie, jeżeli jednocześnie stosuje się krem na noc i na dzień.
Działanie
WRAŻLIWE PARTIE TWARZY
Przeznaczony specjalnie do pielęgnacji najbardziej wrażliwych części twarzy (wokół oczu i ust). Przetestowany okulistycznie.
Zastosowanie
Lekki, dający poczucie świeżości krem pobudzający, krążenie i wygładzający rysy twarzy - delikatnie wklepywać.

Retinol ActiF Pur
Przeciwdziała starzeniu się dłoni
Dłonie mówią o Twoim wieku
Z Retinolem "milczą"
CZYSTY I AKTYWNY RETINOL
Produkt
Przeciwdziała starzeniu się dłoni
Problem
Oznaki starzenia się dłoni (przebarwienia, zmarszczki, utrata jędrności).
Rezultat
Redukuje w sposób widoczny oznaki starzenia się skóry (przebarwienia, zmarszczki, utrata jędrności) po
po 12 tygodniach jego stosowania. Efekty są jeszcze bardziej widoczne i szybkie, jeżeli jednocześnie stosuje się krem na noc i na dzień.<br>Działanie<br>&lt;tit&gt;WRAŻLIWE PARTIE TWARZY&lt;/&gt; <br>Przeznaczony specjalnie do pielęgnacji najbardziej wrażliwych części twarzy (wokół oczu i ust). Przetestowany okulistycznie.<br>Zastosowanie<br>Lekki, dający poczucie świeżości krem pobudzający, krążenie i wygładzający rysy twarzy - delikatnie wklepywać.<br><br>Retinol ActiF Pur<br>Przeciwdziała starzeniu się dłoni<br>Dłonie mówią o Twoim wieku <br>Z Retinolem "milczą"<br>&lt;tit&gt;CZYSTY I AKTYWNY RETINOL&lt;/&gt;<br>Produkt<br>Przeciwdziała starzeniu się dłoni<br>Problem<br>Oznaki starzenia się dłoni (przebarwienia, zmarszczki, utrata jędrności).<br>Rezultat<br>Redukuje w sposób widoczny oznaki starzenia się skóry (przebarwienia, zmarszczki, utrata jędrności) po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego