Typ tekstu: Książka
Autor: Dudczak Andrzej
Tytuł: Koparki. Teoria i projektowanie
Rok: 2000
równań różniczkowych (8.7) i (8.8). Ze względu na ich charakter, najdogodniejszą do tego celu jest metoda Rungego-Kutty. W niniejszej pracy, obliczenia były wykonane za pomocą programu komputerowego MECH-C.PAS zamieszczonego w Załączniku.
Niezależnie od zastosowanej metody, przed przystąpieniem do procesu symulacji, należy przygotować zestaw parametrów, które wielkościami stałymi występującymi we wszystkich równaniach. W celu uzyskania poprawnego wyniku symulacji, konieczne jest odpowiednie skorelowanie zestawu tych wielkości. Najprościej jest to wykonać, dobierając zestaw stałych na podstawie danych opisujących istniejącą lub projektowaną konstrukcję. Dokonuje się tego poprzez identyfikację parametrów, co zostało szczegółowo przedstawione w [14].
Przed rozpoczęciem analizy procesu
równań różniczkowych (8.7) i (8.8). Ze względu na ich charakter, najdogodniejszą do tego celu jest metoda Rungego-Kutty. W niniejszej pracy, obliczenia były wykonane za pomocą programu komputerowego MECH-C.PAS zamieszczonego w Załączniku.<br>Niezależnie od zastosowanej metody, przed przystąpieniem do procesu symulacji, należy przygotować zestaw parametrów, które wielkościami stałymi występującymi we wszystkich równaniach. W celu uzyskania poprawnego wyniku symulacji, konieczne jest odpowiednie skorelowanie zestawu tych wielkości. Najprościej jest to wykonać, dobierając zestaw stałych na podstawie danych opisujących istniejącą lub projektowaną konstrukcję. Dokonuje się tego poprzez identyfikację parametrów, co zostało szczegółowo przedstawione w [14].<br>Przed rozpoczęciem analizy procesu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego