Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dom
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1985
na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Brał udział w siedmiu krajowych i trzech międzynarodowych konkursach architektonicznych. W latach 1978-1980 pracował w pracowni projektowej nr 8 "Polsport" w Świdrze, a od roku 1980 do chwili obecnej w Ośrodku Usług Inwestycyjnych SDIS SOP w Warszawie. Zajmuje się ponadto filmem animowanym, grafiką i satyrą rysunkową.

Xenia Hałoń-Kołomycka
Urodziła się w roku 1953 w Warszawie. W latach 1972-1983 studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Podczas studiów brała udział w konkursach architektonicznych. W latach 1978-1979 pracowała w Zakładzie Badawczo-Projektowym Budownictwa Szkół Wyższych Politechniki Warszawskiej i Pracowni Projektowej "Polsport" w Świdrze.
"Dom": Jakie
na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Brał udział w siedmiu krajowych i trzech międzynarodowych konkursach architektonicznych. W latach 1978-1980 pracował w pracowni projektowej nr 8 &lt;name type="place"&gt;"Polsport"&lt;/&gt; w Świdrze, a od roku 1980 do chwili obecnej w Ośrodku Usług Inwestycyjnych SDIS SOP w Warszawie. Zajmuje się ponadto filmem animowanym, grafiką i satyrą rysunkową.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;tit1&gt;Xenia Hałoń-Kołomycka&lt;/&gt;<br>Urodziła się w roku 1953 w Warszawie. W latach 1972-1983 studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Podczas studiów brała udział w konkursach architektonicznych. W latach 1978-1979 pracowała w Zakładzie Badawczo-Projektowym Budownictwa Szkół Wyższych Politechniki Warszawskiej i Pracowni Projektowej &lt;name type="place"&gt;"Polsport"&lt;/&gt; w Świdrze.&lt;/&gt;<br>"Dom": &lt;who1&gt;Jakie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego