Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 12
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Równi Krupowej i osiedlach. Bywają takie miejsca, gdzie zestresowani mieszkańcy wychodzą z domu z kijami w ręku, by móc się oganiać od rzucających się na nich psów.
Teraz psy będą wyłapywane, a ich właściciele muszą liczyć się ze sporym wydatkiem - około 100 złotych - gdy będą chcieli go odzyskać z nowotarskiego schroniska. Do tego trzeba będzie prawdopodobnie doliczyć mandat też w wysokości ok. 100 złotych, jeżeli Straż Miejska uzna, że pies biegał swobodnie z woli właściciela.
Firma wspomagać będzie również interwencje Straży Miejskiej i TOnZ w sprawach złego traktowania nie tylko psów, ale wszystkich zwierząt, także gospodarskich.
(aza)Straganowy impas?

Jak już
Równi Krupowej i osiedlach. Bywają takie miejsca, gdzie zestresowani mieszkańcy wychodzą z domu z kijami w ręku, by móc się oganiać od rzucających się na nich psów.<br>Teraz psy będą wyłapywane, a ich właściciele muszą liczyć się ze sporym wydatkiem - około 100 złotych - gdy będą chcieli go odzyskać z nowotarskiego schroniska. Do tego trzeba będzie prawdopodobnie doliczyć mandat też w wysokości ok. 100 złotych, jeżeli Straż Miejska uzna, że pies biegał swobodnie z woli właściciela.<br> Firma wspomagać będzie również interwencje Straży Miejskiej i TOnZ w sprawach złego traktowania nie tylko psów, ale wszystkich zwierząt, także gospodarskich.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Straganowy impas?&lt;/tit&gt;<br><br>Jak już
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego