Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2000
oczu. Dostarcza niezbędnych substancji łagodzących zmęczenie skóry makijażem i zanieczyszczeniem środowiska. Odpowiednio nawilża delikatny naskórek powiek i okolic oczu. Nie pozostawia tłustej osłony na powiekach.

Po 15. roku życia do demakijażu oczu, do każdego rodzaju cery - również wrażliwej.

Płatek kosmetyczny nasączyć płynem i delikatnie przyłożyć na powieki na 3-5 sekund, po czym delikatnie zmyć makijaż. Nałożyć odpowiedni krem pod oczy. Podczas demakijażu uważać, aby nie wprowadzić płynu do worka spojówkowego i na gałkę oczną.

wyciąg z hiacynta wodnego, prowitamina B5, alantoina

Tonik bezalkoholowy z wyciągiem z sześciu ziół

Tonik oczyszcza i zmniejsza pory, przywraca i utrzymuje prawidłowe pH skóry. Działa
oczu. Dostarcza niezbędnych substancji łagodzących zmęczenie skóry makijażem i zanieczyszczeniem środowiska. Odpowiednio nawilża delikatny naskórek powiek i okolic oczu. Nie pozostawia tłustej osłony na powiekach.<br><br>Po 15. roku życia do demakijażu oczu, do każdego rodzaju cery - również wrażliwej.<br><br>Płatek kosmetyczny nasączyć płynem i delikatnie przyłożyć na powieki na 3-5 sekund, po czym delikatnie zmyć makijaż. Nałożyć odpowiedni krem pod oczy. Podczas demakijażu uważać, aby nie wprowadzić płynu do worka spojówkowego i na gałkę oczną.<br><br>wyciąg z hiacynta wodnego, prowitamina B5, alantoina<br><br>Tonik bezalkoholowy z wyciągiem z sześciu ziół<br><br>Tonik oczyszcza i zmniejsza pory, przywraca i utrzymuje prawidłowe pH skóry. Działa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego