Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy produktów spożywczych
Rok: 2000
i zaburzeń przewodu pokarmowego, nerek i dróg moczowych.

MIÓD pszczeli
LIPOWY
Miód lipowy posiada barwę zielonkawo-jasnobursztynową smak trochę pikantny w zapachu aromatyczny. Działa uspokajająco i antyseptycznie.
Tradycyjnie stosowany przy przeziębieniach i w stanach niepokoju.

MIÓD pszczeli
GRYCZANY
Miód gryczany ma barwę ciemnoherbacianą posiada silny zapach i ostry bardzo charakterystyczny smak. Poleca się na zrastanie kości po złamaniach.
Zawiera znaczną ilość magnezu dlatego stosowany jest w diecie antynowotworowej oraz w leczeniu schorzeń na tle miażdżycowym.

MIÓD pszczeli
WRZOSOWY
Miód wrzosowy w stanie płynnym ma barwę czerwono-brunatną i konsystencję galaretowatą silnie aromatyczny w smaku mało słodki lekko gorzkawy.
Stosowany przy zaburzeniach
i zaburzeń przewodu pokarmowego, nerek i dróg moczowych.<br><br>MIÓD pszczeli<br>LIPOWY<br>Miód lipowy posiada barwę zielonkawo-jasnobursztynową smak trochę pikantny w zapachu aromatyczny. Działa uspokajająco i antyseptycznie.<br>Tradycyjnie stosowany przy przeziębieniach i w stanach niepokoju.<br><br>MIÓD pszczeli<br>GRYCZANY<br>Miód gryczany ma barwę ciemnoherbacianą posiada silny zapach i ostry bardzo charakterystyczny smak. Poleca się na zrastanie kości po złamaniach.<br>Zawiera znaczną ilość magnezu dlatego stosowany jest w diecie antynowotworowej oraz w leczeniu schorzeń na tle miażdżycowym.<br><br>MIÓD pszczeli<br>WRZOSOWY<br>Miód wrzosowy w stanie płynnym ma barwę czerwono-brunatną i konsystencję galaretowatą silnie aromatyczny w smaku mało słodki lekko gorzkawy.<br>Stosowany przy zaburzeniach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego