Typ tekstu: Książka
Autor: Adam Czerniawski
Tytuł: Narracje ormiańskie
Rok wydania: 2003
Lata powstania: 1956-1986
karmelitanki, pocieszał się obolały Sen.
3
Hermann Gustav Groddek, Amos M'Tombe i Ben- -Żihad Smith siedzieli przy stoliku w ulubionej restauracji w Sully-sur-Loire.
Byli gośćmi Groddeka, handlarza bronią nuklearną i poety; miał słabość do dobrych win francuskich, które, kiedykolwiek mógł, smakował tu, Chez Lucien.
Ben-Żihad Smith, ginekolog, specjalista od chorób wenerycznych, był konsultantem medycznym aglomeratu luksusowych domów publicznych w Amsterdamie. Posiadał stadninę koni arabskich w Maisons-Laffitte i winnicę koło Sancerre.
Amos M'Tombe alias Hu Jen Ch'ing alias Onufry Walewicz-Walecki ("Val-Val"), wychowanek West Point, Sorbony i Salamanki, był finansistą i koneserem. W jego eklektycznym zbiorze rytów
karmelitanki, pocieszał się obolały Sen.<br>3<br>Hermann Gustav Groddek, Amos M'Tombe i Ben- -Żihad Smith siedzieli przy stoliku w ulubionej restauracji w Sully-sur-Loire.<br>Byli gośćmi Groddeka, handlarza bronią nuklearną i poety; miał słabość do dobrych win francuskich, które, kiedykolwiek mógł, smakował tu, Chez Lucien.<br>Ben-Żihad Smith, ginekolog, specjalista od chorób wenerycznych, był konsultantem medycznym aglomeratu luksusowych domów publicznych w Amsterdamie. Posiadał stadninę koni arabskich w Maisons-Laffitte i winnicę koło Sancerre.<br>Amos M'Tombe alias Hu Jen Ch'ing alias Onufry Walewicz-Walecki ("Val-Val"), wychowanek West Point, Sorbony i Salamanki, był finansistą i koneserem. W jego eklektycznym zbiorze rytów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego