Typ tekstu: Książka
Autor: Oprzędkiewicz Janusz, Stolarski Bolesław
Tytuł: Komputerowe monitorowanie niezawodności samochodów
Rok: 2000
są sygnałami o widmie rozproszonym. Poziom mocy sygnału satelitarnego jest o około 30 dB niższy od poziomu szumów wzmacniacza antenowego. Używane są dwa czynniki rozpraszające: kod C-A - akwizycji zgrubnej) tylko na L2 oraz kod P - dokładny) na L1 i L2. Minimalna moc sygnału odbieranego przez antenę odbiornika, gwarantowana w specyfikacji systemu, wynosi:

Zarówno kod P, jak i C-A pozwalają użytkownikowi określić odległość pomiędzy odbiornikiem a satelitą. Nałożona na kod P i C-A depesza nawigacyjna zawiera między innymi dane efemerydalne, informację o parametrach zegara satelity, model poprawki jonosferycznej.
Kod P(Y)
Kod P jest sekwencją trwającą 267 dni, każdy
są sygnałami o widmie rozproszonym. Poziom mocy sygnału satelitarnego jest o około 30 dB niższy od poziomu szumów wzmacniacza antenowego. Używane są dwa czynniki rozpraszające: kod C-A &lt;gap&gt; - akwizycji zgrubnej) tylko na L2 oraz kod P &lt;gap&gt; - dokładny) na L1 i L2. Minimalna moc sygnału odbieranego przez antenę odbiornika, gwarantowana w specyfikacji systemu, wynosi: <br>&lt;gap&gt;<br>Zarówno kod P, jak i C-A pozwalają użytkownikowi określić odległość pomiędzy odbiornikiem a satelitą. Nałożona na kod P i C-A depesza nawigacyjna zawiera między innymi dane efemerydalne, informację o parametrach zegara satelity, model poprawki jonosferycznej. <br>&lt;tit&gt;Kod P(Y)&lt;/&gt; <br>Kod P jest sekwencją trwającą 267 dni, każdy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego