Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 39
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
jak może pomysł włączenia do Orlena Rafinerii Gdańsk. Pomysł ma wielu wpływowych zwolenników i wciąż duże szanse realizacji. Dzięki temu Orlen po niedawnej inkorporacji CPN miałby w ręku ostatecznie cały polski rynek i gwarancję, że żaden duży rywal nie popsuje mu szyków.

Słoń robi szkody

Inny stosunek do decyzji UOKiK stara się prezentować Telekomunikacja Polska SA.

- Cenimy sobie wszystkie decyzje urzędu, choć nie ze wszystkimi się zgadzamy - deklaruje rzecznik TP SA Piotr Gawron. - Kiedy jest się słoniem, można czasem narobić szkód. A że my jesteśmy słoniem, to nie nasza wina.

Telekomunikacja Polska to firma, którą UOKiK zajmuje się najczęściej. Trwa nieustanna
jak może pomysł włączenia do Orlena Rafinerii Gdańsk. Pomysł ma wielu wpływowych zwolenników i wciąż duże szanse realizacji. Dzięki temu Orlen po niedawnej inkorporacji CPN miałby w ręku ostatecznie cały polski rynek i gwarancję, że żaden duży rywal nie popsuje mu szyków.<br><br>&lt;tit&gt;Słoń robi szkody&lt;/&gt;<br><br>Inny stosunek do decyzji UOKiK stara się prezentować Telekomunikacja Polska SA.<br><br> - Cenimy sobie wszystkie decyzje urzędu, choć nie ze wszystkimi się zgadzamy - deklaruje rzecznik TP SA Piotr Gawron. - Kiedy jest się słoniem, można czasem narobić szkód. A że my jesteśmy słoniem, to nie nasza wina.<br><br>Telekomunikacja Polska to firma, którą UOKiK zajmuje się najczęściej. Trwa nieustanna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego