Typ tekstu: Książka
Autor: Machulski Juliusz, Wereśniak Piotr, Zatorski Ryszard
Tytuł: Kiler
Rok: 1998
wszystkie wycinki z gazet o tobie! Kiler, kucze! Mój Kiler!

Odwraca się do współtowarzyszy.

KUDŁATY
Ej! Szpagateria! Pięknoduchy niedomyte! Wypierdzielać mi stąd! Pan Kiler chce sobie usiąść i, kucze, posiedzieć! On tu teraz jest szefem, a ja mu pomagam. Coś ci, Wstrętny, kucze, nie pasuje? Iks, zabieraj dupę!

WSTRĘTNY to starszy jegomość z wyrazem twarzy wiecznego malkontenta-pesymisty. Robiąc brzydką minę, Wstrętny wstaje od stolika. IKS to młodszy od niego trzydziestolatek z książką w ręce. Kudłaty szybkim ruchem ręki zmiata wszystko ze stolika na podłogę. Spogląda na Kilera z poczuciem winy.

KUDŁATY
Żeśmy się, kucze, nie spodziewali, że wpadniesz... bym, kucze
wszystkie wycinki z gazet o tobie! Kiler, kucze! Mój Kiler!<br><br>Odwraca się do współtowarzyszy.<br><br>KUDŁATY<br>Ej! Szpagateria! Pięknoduchy niedomyte! Wypierdzielać mi stąd! Pan Kiler chce sobie usiąść i, kucze, posiedzieć! On tu teraz jest szefem, a ja mu pomagam. Coś ci, Wstrętny, kucze, nie pasuje? Iks, zabieraj dupę!<br><br>WSTRĘTNY to starszy jegomość z wyrazem twarzy wiecznego malkontenta-pesymisty. Robiąc brzydką minę, Wstrętny wstaje od stolika. IKS to młodszy od niego trzydziestolatek z książką w ręce. Kudłaty szybkim ruchem ręki zmiata wszystko ze stolika na podłogę. Spogląda na Kilera z poczuciem winy.<br><br>KUDŁATY<br>Żeśmy się, kucze, nie spodziewali, że wpadniesz... bym, kucze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego