Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
to my wszyscy - podatnicy.
Z punktu widzenia osób aktywnych zawodowo lepsze wyniki gospodarcze w 2003 roku to skutek wzrostu wydajności, spowodowanego zmniejszeniem zatrudnienia i kosztów pracy. Większości społeczeństwa nie cieszy też konieczność wyboru pomiędzy cięższą pracą za umiarkowaną płacę a bezrobociem.
W 2004 roku będziemy mieli do czynienia z dalszą statystyczną poprawą, którą jednak odczujemy silniej na swoim grzbiecie niż w kieszeni.
RAFAŁ ANTCZAK ekspert CASE

Moja córka widziała, jak mąż mnie bije
Gabi Goldova:
Prezenterka uciekła od męża. Faktowi opowiada o swoim koszmarze
Niedawno pisaliśmy o Gabi Goldovej (30 l.), którą mąż Marek Dobrodinsky (41 l.) - alkoholik i niespełniony artysta
to my wszyscy - podatnicy.<br>Z punktu widzenia osób aktywnych zawodowo lepsze wyniki gospodarcze w 2003 roku to skutek wzrostu wydajności, spowodowanego zmniejszeniem zatrudnienia i kosztów pracy. Większości społeczeństwa nie cieszy też konieczność wyboru pomiędzy cięższą pracą za umiarkowaną płacę a bezrobociem.<br>W 2004 roku będziemy mieli do czynienia z dalszą statystyczną poprawą, którą jednak odczujemy silniej na swoim grzbiecie niż w kieszeni.<br>&lt;au&gt;RAFAŁ ANTCZAK ekspert CASE&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Moja córka widziała, jak mąż mnie bije&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Gabi Goldova:&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Prezenterka uciekła od męża. Faktowi opowiada o swoim koszmarze&lt;/&gt;<br>Niedawno pisaliśmy o Gabi Goldovej (30 l.), którą mąż Marek Dobrodinsky (41 l.) - alkoholik i niespełniony artysta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego