Typ tekstu: Książka
Autor: Themerson Stefan
Tytuł: Wykład profesora Mmaa
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1943
je tak dostatecznie długo. Osobnik będzie wciąż niby ten sam pod waszymi antenkami. A mimo to, po upływie dostatecznie długiego czasu, pod antenkami waszymi nie pozostanie ani jedna z tych komórek, które składały się na homo-osobnika w chwili, kiedyście zaczynali doświadczenie.
Połóżcie antenki na którejś z grup statystycznych. Grupa statystyczna wciąż będzie niby ta sama, lecz po upływie dostatecznie długiego czasu nie będzie już w niej ani jednego z homo-osobników początkowych.
Połóżcie antenki na homo-rodzaju. Po upływie dostatecznie długiego czasu okaże się, iż zmieniły się grupy statystyczne.
Połóżcie antenki na mammiferach, a okaże się, że zmieniły się rodzaje
je tak dostatecznie długo. Osobnik będzie wciąż niby ten sam pod waszymi antenkami. A mimo to, po upływie dostatecznie długiego czasu, pod antenkami waszymi nie pozostanie ani jedna z tych komórek, które składały się na homo-osobnika w chwili, kiedyście zaczynali doświadczenie.<br> Połóżcie antenki na którejś z grup statystycznych. Grupa statystyczna wciąż będzie niby ta sama, lecz po upływie dostatecznie długiego czasu nie będzie już w niej ani jednego z homo-osobników początkowych.<br> Połóżcie antenki na homo-rodzaju. Po upływie dostatecznie długiego czasu okaże się, iż zmieniły się grupy statystyczne.<br> Połóżcie antenki na &lt;orig&gt;mammiferach&lt;/&gt;, a okaże się, że zmieniły się rodzaje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego