Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
nie pozwalają jej na zbytnie rozpieszczanie się i dbanie o swoją urodę, ale Laetitia nie potrzebuje i nie chce zbytnio ingerować w swój wygląd, sama mówi: "Im naturalniej wyglądam, tym jestem szczęśliwsza".
Bez jakich kosmetyków nie mogłabyś się obyć?
Szminka L'Oréal Rouge Virtuale jest tak wspaniała, że używam jej non stop.
Spędzając tak wiele czasu w samolotach, musisz mieć bardzo wysuszoną skórę. Czy masz jakiś ulubiony nawilżacz?
Nakładam na twarz małe ilości oliwy z oliwek. Mieszkając na Korsyce spożywałam ogromne ilości tej oliwy. Uważam, że jeśli jest wspaniała od środka, musi być tak samo dobra na zewnątrz.
Jak dbasz o swoje
nie pozwalają jej na zbytnie rozpieszczanie się i dbanie o swoją urodę, ale Laetitia nie potrzebuje i nie chce zbytnio ingerować w swój wygląd, sama mówi: "Im naturalniej wyglądam, tym jestem szczęśliwsza".<br>Bez jakich kosmetyków nie mogłabyś się obyć?<br>Szminka L'Oréal Rouge Virtuale jest tak wspaniała, że używam jej non stop.<br>Spędzając tak wiele czasu w samolotach, musisz mieć bardzo wysuszoną skórę. Czy masz jakiś ulubiony nawilżacz? <br>Nakładam na twarz małe ilości oliwy z oliwek. Mieszkając na Korsyce spożywałam ogromne ilości tej oliwy. Uważam, że jeśli jest wspaniała od środka, musi być tak samo dobra na zewnątrz.<br>Jak dbasz o swoje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego