Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2004
sobie sprawę, jak ważna dla zdrowia i dobrego samopoczucia jest odpowiedni pielęgnacja stop. Wystarczy, korzystając z podanych niżej wskazówek, poświęcać stopom kilkanaście minut dwa, trzy razy w tygodniu, by odczuć i zobaczyć jak wypięknieją.
1. Po pierwsze, przez 10 minut wymocz nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem soli do kąpieli stóp. "Orzeźwiające sól do kąpieli stóp" Scholl z zawartością soli mineralnych, czyni skórę delikatną, gładką i jędrną. Następnie delikatnie pocierając usuwaj twardy i suchy naskórek. Najlepszym do tego celu jest "pumeks" wykonany z naturalnych, specjalnie dobranych minerałów lub metalowa "tarka".
2. Po wymoczeniu, gdy paznokcie nie są już twarde, obetnij je
sobie sprawę, jak ważna dla zdrowia i dobrego samopoczucia jest odpowiedni pielęgnacja stop. Wystarczy, korzystając z podanych niżej wskazówek, poświęcać stopom kilkanaście minut dwa, trzy razy w tygodniu, by odczuć i zobaczyć jak wypięknieją.<br>1. Po pierwsze, przez 10 minut wymocz nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem soli do kąpieli stóp. "Orzeźwiające sól do kąpieli stóp" &lt;name type="org"&gt;Scholl&lt;/&gt; z zawartością soli mineralnych, czyni skórę delikatną, gładką i jędrną. Następnie delikatnie pocierając usuwaj twardy i suchy naskórek. Najlepszym do tego celu jest "pumeks" wykonany z naturalnych, specjalnie dobranych minerałów lub metalowa "tarka".<br>2. Po wymoczeniu, gdy paznokcie nie są już twarde, obetnij je
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego