Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 10.02 (40)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
proc. pytanych. Dla 26 proc. kraj pochodzenia producenta nie ma znaczenia, natomiast 12 proc. woli towary zagraniczne.

Mieszkanie na kredyt.

Co piątą złotówkę pożyczoną od banku przeznaczamy na zakup mieszkania. Zadłużamy się na ten cel coraz chętniej. Od ubiegłego roku wartość kredytów mieszkaniowych zwiększyła się aż o 75 proc. Rosnące stopy procentowe mogą nieco ostudzić nasz zapał do pożyczania.

Mniej niż 3 mln.

W połowie września liczba zarejestrowanych bezrobotnych spadła do 2 mln 995 tys. Oznacza to, że od stycznia w statystykach ubyło 300 tys. poszukujących pracy. Stopa bezrobocia wciąż jednak wynosi ok. 19 proc.

Hortex nie zamrozi.

Obecny lider na rynku
proc. pytanych. Dla 26 proc. kraj pochodzenia producenta nie ma znaczenia, natomiast 12 proc. woli towary zagraniczne.<br><br>&lt;tit&gt;Mieszkanie na kredyt.&lt;/&gt;<br><br>Co piątą złotówkę pożyczoną od banku przeznaczamy na zakup mieszkania. Zadłużamy się na ten cel coraz chętniej. Od ubiegłego roku wartość kredytów mieszkaniowych zwiększyła się aż o 75 proc. Rosnące stopy procentowe mogą nieco ostudzić nasz zapał do pożyczania.<br><br>&lt;tit&gt;Mniej niż 3 mln.&lt;/&gt;<br><br>W połowie września liczba zarejestrowanych bezrobotnych spadła do 2 mln 995 tys. Oznacza to, że od stycznia w statystykach ubyło 300 tys. poszukujących pracy. Stopa bezrobocia wciąż jednak wynosi ok. 19 proc.<br><br>&lt;tit&gt;Hortex nie zamrozi.&lt;/&gt;<br><br>Obecny lider na rynku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego