Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
kolei w regionie

TRANSPORT Woj. zachodniopomorskie otrzymało od Ministerstwa Transportu ponad 7,82 mln zł na utrzymanie kolejowych połączeń regionalnych.
Na terenie województwa istnieje 1620 km linii kolejowych, z czego 820 km to linie o znaczeniu państwowym, a 800 km - lokalnym.
(PAP)Bank uważa stopy za zbyt wysokie

FINANSE Realne stopy procentowe w Polsce, znajdujące się obecnie na poziomie około 11 proc., są zbyt wysokie jak na gospodarkę, która w czwartym kwartale 2000 r. wzrosła o 2-2,5 proc., a w pierwszym kwartale 2001 r. może nawet nie osiągnąć 2-procentowego wzrostu.
Do takiego wniosku dochodzi w swoim cotygodniowym raporcie
kolei w regionie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TRANSPORT&lt;/&gt; Woj. zachodniopomorskie otrzymało od Ministerstwa Transportu ponad 7,82 mln zł na utrzymanie kolejowych połączeń regionalnych.<br>Na terenie województwa istnieje 1620 km linii kolejowych, z czego 820 km to linie o znaczeniu państwowym, a 800 km - lokalnym.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bank uważa stopy za zbyt wysokie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;FINANSE&lt;/&gt; Realne stopy procentowe w Polsce, znajdujące się obecnie na poziomie około 11 proc., są zbyt wysokie jak na gospodarkę, która w czwartym kwartale 2000 r. wzrosła o 2-2,5 proc., a w pierwszym kwartale 2001 r. może nawet nie osiągnąć 2-procentowego wzrostu.<br>Do takiego wniosku dochodzi w swoim cotygodniowym raporcie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego