Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2004
wzgórek, często będący w stanie zapalnym, umiejscowiony na wewnętrznej stronie stopy. W stadium zawansowanym przemienia się w wyrośle kostne.
HALLUKSY
1. Duży klin na halluksy.
2. Plaster na halluksy.
Nadmierna warstw wysuszonego, chropowatego naskórka tworząca się zwykle w miejscach, gdzie stopa przenosi największy ciężar (np. pięta). W skrajnych przypadkach skóra stopy popękana.
CHROPOWATA, SUCHA SKÓRA
1. Krem odżywczo-nawilżający do stóp.
2. Krem złuszczający.
3. Krem zmiękczający do stóp
4. Krem osłonowo-pielęgnacyjny HIRSCHTALG - SPEZIAL.
5. Krem na pękające pięty.
Swędząca, zaczerwieniona skóra między palcami stopy. W stadium bardziej zawansowanym powstawanie pęcherzyków lub szaro-białawych łusek.
GRZYBICA STÓP
Zapobiegawczo:
1. Preparat
wzgórek, często będący w stanie zapalnym, umiejscowiony na wewnętrznej stronie stopy. W stadium zawansowanym przemienia się w wyrośle kostne.<br>HALLUKSY<br>1. Duży klin na halluksy.<br>2. Plaster na halluksy.<br>Nadmierna warstw wysuszonego, chropowatego naskórka tworząca się zwykle w miejscach, gdzie stopa przenosi największy ciężar (np. pięta). W skrajnych przypadkach skóra stopy popękana.<br>CHROPOWATA, SUCHA SKÓRA<br>1. Krem odżywczo-nawilżający do stóp.<br>2. Krem złuszczający.<br>3. Krem zmiękczający do stóp<br>4. Krem osłonowo-pielęgnacyjny &lt;name type="prod"&gt;HIRSCHTALG - SPEZIAL&lt;/&gt;.<br>5. Krem na pękające pięty.<br>Swędząca, zaczerwieniona skóra między palcami stopy. W stadium bardziej zawansowanym powstawanie pęcherzyków lub szaro-białawych łusek.<br>GRZYBICA STÓP<br>Zapobiegawczo:<br>1. Preparat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego