Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
widok łzy same cisnęły się do oczu. Dwa tygodnie minęły jak w bajce. Było wręcz cudownie. Przeżyliśmy niesamowite chwile na łonie natury w wyśmienitym towarzystwie. To są tylko nasze chwile, porozumiewamy się gestami, nikt nie wie co chcemy sobie przekazać. Nawet początkowa brzydka pogoda nie była w stanie zmienić naszych szampańskich nastrojów i nie daliśmy się nudzie.
Pisząc uśmiecham się do własnych myśli. To bogactwo przeżyć i wspomnień przeszkadza mi wyselekcjonować te najbardziej interesujące i podzielić się nimi z Wami. Każdego dnia działo się mnóstwo przezabawnych zdarzeń, dni mijały niczym błyskawica, przepełnione radością i śmiechem, a wieczorom towarzyszyły romantyczne uniesienia.
Na
widok łzy same cisnęły się do oczu. Dwa tygodnie minęły jak w bajce. Było wręcz cudownie. Przeżyliśmy niesamowite chwile na łonie natury w wyśmienitym towarzystwie. To są tylko nasze chwile, porozumiewamy się gestami, nikt nie wie co chcemy sobie przekazać. Nawet początkowa brzydka pogoda nie była w stanie zmienić naszych szampańskich nastrojów i nie daliśmy się nudzie. <br>Pisząc uśmiecham się do własnych myśli. To bogactwo przeżyć i wspomnień przeszkadza mi wyselekcjonować te najbardziej interesujące i podzielić się nimi z Wami. Każdego dnia działo się mnóstwo przezabawnych zdarzeń, dni mijały niczym błyskawica, przepełnione radością i śmiechem, a wieczorom towarzyszyły romantyczne uniesienia. <br>Na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego