Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy sprzętu agd
Rok: 1998
od 4 do 6 programów w zależności od modelu. Zmywarki te zużywają zaledwie 16 litrów wody i charakteryzują się cichą pracą.
Każda ze zmywarek firmy POLAR gwarantuje zyskanie wielu godzin wolnego czasu, który możesz poświęcić na:
* wizytę u fryzjera
* romantyczny spacer
* długa kąpiel
* mnóstwo innych przyjemności, których musiałaś sobie odmawiać.
tabela ((...))

polar
- to okapy kuchenne
przydatne w każdej kuchni, niezależnie od tego czy jest to kuchnia o charakterze nowoczesnym, czy tradycyjnym.
Oferujemy pełen asortyment wyrobów, począwszy od prostych, płaskich modeli, w tonacji białej i brązowej, aż do ekskluzywnych, wykonanych ze stali nierdzewnej okapów, o szerokości 60 lub 90 cm.
tabela ((...))
polar
od 4 do 6 programów w zależności od modelu. Zmywarki te zużywają zaledwie 16 litrów wody i charakteryzują się cichą pracą.<br>Każda ze zmywarek firmy POLAR gwarantuje zyskanie wielu godzin wolnego czasu, który możesz poświęcić na:<br>* wizytę u fryzjera<br>* romantyczny spacer<br>* długa kąpiel<br>* mnóstwo innych przyjemności, których musiałaś sobie odmawiać.<br>tabela ((...))<br><br>polar <br>- to okapy kuchenne<br>przydatne w każdej kuchni, niezależnie od tego czy jest to kuchnia o charakterze nowoczesnym, czy tradycyjnym.<br>Oferujemy pełen asortyment wyrobów, począwszy od prostych, płaskich modeli, w tonacji białej i brązowej, aż do ekskluzywnych, wykonanych ze stali nierdzewnej okapów, o szerokości 60 lub 90 cm.<br>tabela ((...))<br>polar
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego