Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
można podobne sprawy załatwiać w sposób konstruktywny. W ogóle wszystko, czego się uczę czy to na grupach AA-owskich, czy na rozmaitych terapiach, mogę w klubie sprawdzić w praktyce. Poznałem coś nowego i te zachowania, ćwiczone w laboratoryjnych warunkach, mogę wypróbować w normalnym życiu w warunkach dość bezpiecznych.
Nasz klub, tak samo jak inne, daje schronienie różnym grupom AA i Al-Anon.
Mamy też Al-Ateen 7, są zajęcia edukacyjno-terapeutyczne z psychologiem dla młodzieży od 12 do 18 lat. Małolaty przychodzą oczywiście i poza zajęciami.
Nasz lokal jest na blokowisku, gdzie jest pełno dzieciaków, one po prostu przyszły do nas
można podobne sprawy załatwiać w sposób konstruktywny. W ogóle wszystko, czego się uczę czy to na grupach AA-owskich, czy na rozmaitych terapiach, mogę w klubie sprawdzić w praktyce. Poznałem coś nowego i te zachowania, ćwiczone w laboratoryjnych warunkach, mogę wypróbować w normalnym życiu w warunkach dość bezpiecznych.<br> Nasz klub, tak samo jak inne, daje schronienie różnym grupom AA i Al-Anon.<br>Mamy też Al-Ateen 7, są zajęcia edukacyjno-terapeutyczne z psychologiem dla młodzieży od 12 do 18 lat. Małolaty przychodzą oczywiście i poza zajęciami.<br>Nasz lokal jest na blokowisku, gdzie jest pełno dzieciaków, one po prostu przyszły do nas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego