Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 771
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1960
nie było.W TYM, 771 NUMERZE


Nasze psychozabawy podobają się zwykle Czytelnikom. Dziś na stronie 9 test większy niż kiedykolwiek. Nasze Czytelniczki wybierając z fotografii zamieszczonych na tej stronie osoby, które im się podobają, będą mogły potem odczytać na stronie 21, jakie cechy ich charakteru ten wybór zdradza. Za tydzień - taka sama psychozabawa dla panów.


Historia upadku Mussoliniego w lipcu 1943 jest u nas stosunkowo mało znana. Dziś na stronach 17-18 przynosimy opis wydarzeń, które doprowadziły do obalenia i uwięzienia dyktatora.


Zabawną antologię toastów i przemówień na różne okazje drukujemy na stronach
5-6. Wybraliśmy je ze starego, popularnego kiedyś podręcznika
nie było.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt; W TYM, 771 NUMERZE &lt;/&gt;<br><br><br>Nasze psychozabawy podobają się zwykle Czytelnikom. Dziś na stronie 9 test większy niż kiedykolwiek. Nasze Czytelniczki wybierając z fotografii zamieszczonych na tej stronie osoby, które im się podobają, będą mogły potem odczytać na stronie 21, jakie cechy ich charakteru ten wybór zdradza. Za tydzień - taka sama psychozabawa dla panów.<br><br><br>Historia upadku Mussoliniego w lipcu 1943 jest u nas stosunkowo mało znana. Dziś na stronach 17-18 przynosimy opis wydarzeń, które doprowadziły do obalenia i uwięzienia dyktatora.<br><br><br>Zabawną antologię toastów i przemówień na różne okazje drukujemy na stronach <br>5-6. Wybraliśmy je ze starego, popularnego kiedyś podręcznika
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego