Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 771
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1960
nie było.W TYM, 771 NUMERZE


Nasze psychozabawy podobają się zwykle Czytelnikom. Dziś na stronie 9 test większy niż kiedykolwiek. Nasze Czytelniczki wybierając z fotografii zamieszczonych na tej stronie osoby, które im się podobają, będą mogły potem odczytać na stronie 21, jakie cechy ich charakteru ten wybór zdradza. Za tydzień - taka sama psychozabawa dla panów.


Historia upadku Mussoliniego w lipcu 1943 jest u nas stosunkowo mało znana. Dziś na stronach 17-18 przynosimy opis wydarzeń, które doprowadziły do obalenia i uwięzienia dyktatora.


Zabawną antologię toastów i przemówień na różne okazje drukujemy na stronach
5-6. Wybraliśmy je ze starego, popularnego kiedyś podręcznika
nie było.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt; W TYM, 771 NUMERZE &lt;/&gt;<br><br><br>Nasze psychozabawy podobają się zwykle Czytelnikom. Dziś na stronie 9 test większy niż kiedykolwiek. Nasze Czytelniczki wybierając z fotografii zamieszczonych na tej stronie osoby, które im się podobają, będą mogły potem odczytać na stronie 21, jakie cechy ich charakteru ten wybór zdradza. Za tydzień - taka sama psychozabawa dla panów.<br><br><br>Historia upadku Mussoliniego w lipcu 1943 jest u nas stosunkowo mało znana. Dziś na stronach 17-18 przynosimy opis wydarzeń, które doprowadziły do obalenia i uwięzienia dyktatora.<br><br><br>Zabawną antologię toastów i przemówień na różne okazje drukujemy na stronach <br>5-6. Wybraliśmy je ze starego, popularnego kiedyś podręcznika
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!