Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Maggie Mckenzie. - Dzieje się tak w przypadku osób, które rozwinęły w sobie wiele umiejętności z pominięciem poziomu osobistego lub gdy rozwijają się pod względem osobistym, ale nie są w stanie normalnie funkcjonować w świecie.
Maggie Mckenzie podkreśla, że najważniejszą cechą wspólną ludzi, którzy przeżyli bolesne dzieciństwo, jest umiejętność patrzenia ponad traumatyczne wydarzenia i przeciwności losu.
Oczywiście, szczęśliwe dzieciństwo także pomaga odnieść sukces, bo daje fundament z miłości rodziców i pewności siebie, która później owocuje przebojowością. Zaś twarde "dzieciństwo Kopciuszka" daje inną szkołę: stopniuje trudności i problemy i uczy, jak poradzić sobie z kaprysami życia.
"Przysłowie mówi, że przeznaczeniem tych, którzy lekceważą
Maggie Mckenzie. - Dzieje się tak w przypadku osób, które rozwinęły w sobie wiele umiejętności z pominięciem poziomu osobistego lub gdy rozwijają się pod względem osobistym, ale nie są w stanie normalnie funkcjonować w świecie.<br>Maggie Mckenzie podkreśla, że najważniejszą cechą wspólną ludzi, którzy przeżyli bolesne dzieciństwo, jest umiejętność patrzenia ponad traumatyczne wydarzenia i przeciwności losu.<br>Oczywiście, szczęśliwe dzieciństwo także pomaga odnieść sukces, bo daje fundament z miłości rodziców i pewności siebie, która później owocuje przebojowością. Zaś twarde "dzieciństwo Kopciuszka" daje inną szkołę: stopniuje trudności i problemy i uczy, jak poradzić sobie z kaprysami życia.<br>"Przysłowie mówi, że przeznaczeniem tych, którzy lekceważą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego