Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy odzieży
Rok: 2003
ale nosić będziemy także zaokrąglone noski na szerokim obcasie.
W czym do pracy?
W pracy jak zwykle obowiązują stonowane kolory i proste formy, bez zbędnej ekstrawagancji. Modne są bliźniaki w połączeniu ze spódnicą lub ze spodnimi, klasyczne garnitury i proste sukienki.
Jak powinien się prezentować mężczyzna, ubrany zgodnie z wymogami trendów jesienno-zimowego sezonu?
W męskiej szafie także pojawiają się ostrzejsze kolory, ale dotyczy to raczej ubrań mniej oficjalnych. Garnitury nadal występują w bezpiecznych szarościach, granatach i brązach. Zamiast koszuli, modny mężczyzna może ubrać pod marynarkę bawełniane polo, wełniany golf, wzorzysty sweter lub dresową bluzę pasującą do wszechobecnych sportowych butów.

parka
ale nosić będziemy także zaokrąglone noski na szerokim obcasie.<br>W czym do pracy?<br>W pracy jak zwykle obowiązują stonowane kolory i proste formy, bez zbędnej ekstrawagancji. Modne są bliźniaki w połączeniu ze spódnicą lub ze spodnimi, klasyczne garnitury i proste sukienki.<br>Jak powinien się prezentować mężczyzna, ubrany zgodnie z wymogami trendów jesienno-zimowego sezonu?<br>W męskiej szafie także pojawiają się ostrzejsze kolory, ale dotyczy to raczej ubrań mniej oficjalnych. Garnitury nadal występują w bezpiecznych szarościach, granatach i brązach. Zamiast koszuli, modny mężczyzna może ubrać pod marynarkę bawełniane polo, wełniany golf, wzorzysty sweter lub dresową bluzę pasującą do wszechobecnych sportowych butów.<br>&lt;gap&gt;<br>parka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego