Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
odpowiedzialny. I będzie szanował prawo drugiego człowieka do własnych wyborów.
- Będzie to mężczyzna, który nie poczuje na sobie presji konieczności dostosowania się do jedynego słusznego wzoru męskości - mówi dr Krzysztof Podemski. - Będzie mógł pozwolić sobie na okazanie słabości, uczuć i emocji.
Taki mężczyzna to trochę prognoza, trochę fantazjowanie, trochę ekstrapolacja trendu, a trochę nasze pobożne życzenia. My, kobieta i mężczyzna, mamy jeszcze tyle rzeczy wspólnie do zrobienia i tyle problemów wspólnie do rozwiązania.
n

strona 92-95Miłosne kryzysyW miłości jest jak w życiu: za każdym dołkiem wyrasta górka, a nawet największy kryzys może być początkiem sukcesu.
Tamara Szalska

Mimo
odpowiedzialny. I będzie szanował prawo drugiego człowieka do własnych wyborów. <br>- Będzie to mężczyzna, który nie poczuje na sobie presji konieczności dostosowania się do jedynego słusznego wzoru męskości - mówi dr Krzysztof Podemski. - Będzie mógł pozwolić sobie na okazanie słabości, uczuć i emocji.<br>Taki mężczyzna to trochę prognoza, trochę fantazjowanie, trochę ekstrapolacja trendu, a trochę nasze pobożne życzenia. My, kobieta i mężczyzna, mamy jeszcze tyle rzeczy wspólnie do zrobienia i tyle problemów wspólnie do rozwiązania.<br>&lt;au&gt;n&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>strona 92-95<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Miłosne kryzysy&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>W miłości jest jak w życiu: za każdym dołkiem wyrasta górka, a nawet największy kryzys może być początkiem sukcesu.<br>&lt;au&gt;Tamara Szalska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>Mimo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego