Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
spójności i współpracy (od sesji IV) przejawiała się systematycznym "braniem na warsztat" sprawa uczestników i "opracowywaniem" ich na sposób "treningowy" (Jasia, Maciek) oraz ustrukturalizowanymi informacjami zwrotnymi. Pojawiały się również wątki "gawędziarskie", np.: kobieta-mężczyzna, które, jak się zdaje, pozostały "na służbie" integracji grupy.

Aktywność w wyrażaniu siebie przy zachowaniu "porządku treningowego" - oto podstawowa norma tej grupy. Poprzez ustanowienie silnej i niezmiennej roli lidera aktywnego grupa w swoisty sposób zadbała o swoją integrację, choć jak się zdaje, jeszcze silniejsza była integracja we wspomnianych wyżej podgrupach-koalicjach.

Potencjalni dewianci grupowi to ci, którzy nie potrafili wyrażać siebie w sposób "treningowy"; Maciek i Beatka
spójności i współpracy (od sesji IV) przejawiała się systematycznym "braniem na warsztat" sprawa uczestników i "opracowywaniem" ich na sposób "treningowy" (Jasia, Maciek) oraz ustrukturalizowanymi informacjami zwrotnymi. Pojawiały się również wątki "gawędziarskie", np.: kobieta-mężczyzna, które, jak się zdaje, pozostały "na służbie" integracji grupy.<br><br>Aktywność w wyrażaniu siebie przy zachowaniu "porządku treningowego" - oto podstawowa norma tej grupy. Poprzez ustanowienie silnej i niezmiennej roli lidera aktywnego grupa w swoisty sposób zadbała o swoją integrację, choć jak się zdaje, jeszcze silniejsza była integracja we wspomnianych wyżej podgrupach-koalicjach.<br><br>Potencjalni dewianci grupowi to ci, którzy nie potrafili wyrażać siebie w sposób "treningowy"; Maciek i Beatka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego