Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1999
po prostu kończysz aktualne opakowanie i nie rozpoczynasz następnego. Po kilkunastu dniach powróci Twoja normalna płodność.
* Cilest umożliwia opóźnienie terminu miesiączki co może być przydatne np. w przypadku zawodów sportowych lub egzaminów.
* Badania dowodzą, że u kobiet stosujących pigułki antykoncepcyjne o połowę zmniejsza się ryzyko zachorowania na nowotwory jajników i trzonu macicy.

Zanim zaczniesz stosować Cilest...
Zanim zaczniesz stosować Cilest, musisz udać się do swojego lekarza ginekologa. Rozmowa z lekarzem i badanie pozwoli wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do przyjmowania pigułek. W czasie stosowania Cilestu pamiętaj o wizytach kontrolnych - zwykle co pół roku. Pod opieką lekarza możesz zażywać Cilest tak długo jak długo
po prostu kończysz aktualne opakowanie i nie rozpoczynasz następnego. Po kilkunastu dniach powróci Twoja normalna płodność.<br>* Cilest umożliwia opóźnienie terminu miesiączki co może być przydatne np. w przypadku zawodów sportowych lub egzaminów.<br>* Badania dowodzą, że u kobiet stosujących pigułki antykoncepcyjne o połowę zmniejsza się ryzyko zachorowania na nowotwory jajników i trzonu macicy.<br><br>&lt;tit&gt;Zanim zaczniesz stosować Cilest...&lt;/&gt;<br>Zanim zaczniesz stosować Cilest, musisz udać się do swojego lekarza ginekologa. Rozmowa z lekarzem i badanie pozwoli wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do przyjmowania pigułek. W czasie stosowania Cilestu pamiętaj o wizytach kontrolnych - zwykle co pół roku. Pod opieką lekarza możesz zażywać Cilest tak długo jak długo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego