Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
przemocy małżeńskiej wstrząsająca. Wydźwięk całości jest jednak w sumie optymistyczny, bo - jak pokazuje to historia Tiny - można wyjść z głębokiego dołka nawet będąc upadłą gwiazdą rocka.

Clannad Greatest Hits

Irlandzka grupa, której udało się tak przetworzyć rodzimy folklor, że zyskał on metafizyczny wymiar nie osuwając się w śmieszność. Sprawdzone utwory tworzą nastrojową całość, wzbogaconą o dołączoną książeczkę zawierającą historię zespołu.

Ennio Morricone
The Legend of 1900

Ilustracja muzyczna do najnowszego dzieła Giuseppe Tornatore, twórcy pamiętnego "Cinema Paradiso". Morricone sięgnął po tematy i formy właściwe dla poprzedniego przełomu stuleci. Słucha się tego jak odkrytej na strychu pozytywki pradziadka.
Na zakończenie tej bardzo
przemocy małżeńskiej wstrząsająca. Wydźwięk całości jest jednak w sumie optymistyczny, bo - jak pokazuje to historia Tiny - można wyjść z głębokiego dołka nawet będąc upadłą gwiazdą rocka.<br><br>&lt;tit&gt;Clannad Greatest Hits &lt;/&gt;<br><br>Irlandzka grupa, której udało się tak przetworzyć rodzimy folklor, że zyskał on metafizyczny wymiar nie osuwając się w śmieszność. Sprawdzone utwory tworzą nastrojową całość, wzbogaconą o dołączoną książeczkę zawierającą historię zespołu.<br><br>&lt;tit&gt;Ennio Morricone <br>The Legend of 1900&lt;/&gt;<br><br>Ilustracja muzyczna do najnowszego dzieła Giuseppe Tornatore, twórcy pamiętnego "Cinema Paradiso". Morricone sięgnął po tematy i formy właściwe dla poprzedniego przełomu stuleci. Słucha się tego jak odkrytej na strychu pozytywki pradziadka. <br>Na zakończenie tej bardzo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego