Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2003
prezerwatywy, bądź do pozostania kondomu w sklepieniu tylnym pochwy. Efekt zabezpieczający prezerwatywy zostaje w takiej sytuacji zniweczony.

BŁĄD CZWARTY
Stosowanie prezerwatyw nie posiadających atestów, bądź nabywanie ich z niepewnych źródeł.

BŁĄD PIĄTY
Nieprawidłowe przechowywanie prezerwatyw, np. w bezpośrednio nasłonecznionym miejscu, w skrytce za kaloryferem itp., może doprowadzić do osłabienia struktury tworzywa, z którego zrobiona jest prezerwatywa.

SSL Healthcare Polska Sp. z o. o.
Dystrybutor: SSL Healthcare
Polska Sp. z o. o.
02-256 Warszawa, Al. Krakowska 110/114
tel. (022) 868 20 26, fax (022) 846 77 17
e-mail; zam.ssspl@ssl-international.com.pl
www.durex.pl


HERBORAL
Multi
prezerwatywy, bądź do pozostania kondomu w sklepieniu tylnym pochwy. Efekt zabezpieczający prezerwatywy zostaje w takiej sytuacji zniweczony.<br><br>BŁĄD CZWARTY<br>Stosowanie prezerwatyw nie posiadających atestów, bądź nabywanie ich z niepewnych źródeł.<br><br>BŁĄD PIĄTY<br>Nieprawidłowe przechowywanie prezerwatyw, np. w bezpośrednio nasłonecznionym miejscu, w skrytce za kaloryferem itp., może doprowadzić do osłabienia struktury tworzywa, z którego zrobiona jest prezerwatywa.<br><br>&lt;name type="org"&gt;SSL Healthcare&lt;/&gt; Polska Sp. z o. o. <br>Dystrybutor: &lt;name type="org"&gt;SSL Healthcare&lt;/&gt; <br>Polska Sp. z o. o.<br>02-256 Warszawa, Al. Krakowska 110/114<br>tel. (022) 868 20 26, fax (022) 846 77 17<br>e-mail; zam.ssspl@ssl-international.com.pl<br>www.durex.pl&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="drug"&gt;<br>&lt;name type="prod"&gt;HERBORAL&lt;/&gt;<br>&lt;name type="prod"&gt;Multi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego