Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.11
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Karwata. Teraz pozostaje czekać.
Do sprawy wrócimy.
JANCZO TODOROW


Mają wrażliwe serca

Po naszym artykule o chorobie Zygmunta Kolańskiego i trudnościach, z jakimi boryka się jego 18-osobowa rodzina, zgłosiło się wiele osób chcących pomóc rodzinie.
O Kolańskich pisaliśmy w artykule "Jeszcze wyzdrowieje" 3 czerwca. Przypomnijmy, że Zygmunt Kolański latem ub. r. został przygnieciony w lesie przez upadające drzewo. Po operacji zapadł w śpiączkę, z której obudził się sparaliżowany. Obecnie leży w domu. Wymaga całodobowej opieki, a trud wychowywania szesnaściorga dzieci spadł na jego żonę Jolantę.
Z okazji Dnia Dziecka kilka kilogramów słodyczy podarowali dzieciom policjanci z KPP w Choszcznie. Są
Karwata. Teraz pozostaje czekać. <br>Do sprawy wrócimy.<br>&lt;au&gt;JANCZO TODOROW&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Mają wrażliwe serca&lt;/&gt;<br><br>Po naszym artykule o chorobie Zygmunta Kolańskiego i trudnościach, z jakimi boryka się jego 18-osobowa rodzina, zgłosiło się wiele osób chcących pomóc rodzinie. <br>O Kolańskich pisaliśmy w artykule "Jeszcze wyzdrowieje" 3 czerwca. Przypomnijmy, że Zygmunt Kolański latem ub. r. został przygnieciony w lesie przez upadające drzewo. Po operacji zapadł w śpiączkę, z której obudził się sparaliżowany. Obecnie leży w domu. Wymaga całodobowej opieki, a trud wychowywania szesnaściorga dzieci spadł na jego żonę Jolantę. <br>Z okazji Dnia Dziecka kilka kilogramów słodyczy podarowali dzieciom policjanci z KPP w Choszcznie. Są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego