Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 26.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
około tysiąc aut ma zamontowany system tej amerykańskiej firmy.

- Rocznie w całym kraju ginie około 70 tys. aut. Policja odzyskuje połowę. Jedno auto znalezione przez nas dzięki systemowi LoJack to zbyt mało, by przedłużać umowy - powiedział ŻYCIU wysoki rangą oficer z Komendy Głównej Policji.

O sprawie ŻYCIE pisało w październiku ub.r. Wtedy to firma nasiliła kampanię reklamową, zachęcając do instalowania systemu. Argumentem zachęcającym klientów były umowy z policją, na które powoływała się firma, twierdząc, że należy je traktować jako wprowadzanie "programu wdrożeniowego". Zaprzeczała temu Komenda Główna Policji, podkreślając, że urządzenia LoJacka są tylko testowane.

Czasowe umowy z LoJackiem podpisało 12
około tysiąc aut ma zamontowany system tej amerykańskiej firmy. <br><br>- Rocznie w całym kraju ginie około 70 tys. aut. Policja odzyskuje połowę. Jedno auto znalezione przez nas dzięki systemowi LoJack to zbyt mało, by przedłużać umowy - powiedział ŻYCIU wysoki rangą oficer z Komendy Głównej Policji. <br><br>O sprawie ŻYCIE pisało w październiku ub.r. Wtedy to firma nasiliła kampanię reklamową, zachęcając do instalowania systemu. Argumentem zachęcającym klientów były umowy z policją, na które powoływała się firma, twierdząc, że należy je traktować jako wprowadzanie "programu wdrożeniowego". Zaprzeczała temu Komenda Główna Policji, podkreślając, że urządzenia LoJacka są tylko testowane. <br><br>Czasowe umowy z LoJackiem podpisało 12
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego