Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
nawet umów o pracę, za którą rzekomo wypłacili pieniądze.

Rozliczenie na słowo honoru

- Podstawowym grzechem jest dokumentowanie wydatków oświadczeniami posłów, a nie właściwymi dowodami w postaci faktur i rachunków. Tak się dzieje najczęściej przy zakupie prasy i środków czystości. Do 31 posłów wystosowałem imienne pisma z prośbą o wyeliminowanie stwierdzonych uchybień - powiedział Tadeusz Banasiak, dyrektor Biura Obsługi Posłów, na posiedzeniu Sejmowej Komisji Regulaminowej pod koniec maja.
Z kontroli Kancelarii Sejmu wynika, że część parlamentarzystów nie ma rachunków na gazety, książki, artykuły spożywcze i środki czystości. Jako rozliczenia przedstawiają napisane przez siebie oświadczenia, co kwestionuje Sejm.
Za prasę nie miał rachunków np
nawet umów o pracę, za którą rzekomo wypłacili pieniądze.<br><br>&lt;tit&gt;Rozliczenie na słowo honoru&lt;/&gt;<br><br>&lt;q&gt;- Podstawowym grzechem jest dokumentowanie wydatków oświadczeniami posłów, a nie właściwymi dowodami w postaci faktur i rachunków. Tak się dzieje najczęściej przy zakupie prasy i środków czystości. Do 31 posłów wystosowałem imienne pisma z prośbą o wyeliminowanie stwierdzonych uchybień&lt;/&gt; - powiedział Tadeusz Banasiak, dyrektor Biura Obsługi Posłów, na posiedzeniu Sejmowej Komisji Regulaminowej pod koniec maja.<br>Z kontroli Kancelarii Sejmu wynika, że część parlamentarzystów nie ma rachunków na gazety, książki, artykuły spożywcze i środki czystości. Jako rozliczenia przedstawiają napisane przez siebie oświadczenia, co kwestionuje Sejm.<br>Za prasę nie miał rachunków np
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego