Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.11 (35)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wydatku. Jeśli źle zakwalifikujesz wydatek, ulgi nie będzie i na dodatek zapłacisz odsetki karnoskarbowe.
Pamiętaj też, że są ulgi, których nie trzeba dokumentować - np. osoba niepełnosprawna może odliczyć od dochodu zryczałtowane koszty używania samochodu na przejazdy na zabiegi.

Do jakich ulg za 2003 rok mamy prawo i jak je musimy udokumentować?

Ulgi, które uwzględniasz w formularzu PIT/0
Dojazd dzieci do szkół
To ulga dla tych, których dzieci dojeżdżają do szkoły do innej miejscowości. Nie ma limitu - od podatku odliczamy 19 procent wydatków na zakup biletu miesięcznego. Do rozliczenia musimy mieć imienny bilet.
Ulga nie ma limitu, odliczamy 19 proc. wydatków
wydatku. Jeśli źle zakwalifikujesz wydatek, ulgi nie będzie i na dodatek zapłacisz odsetki karnoskarbowe.<br>Pamiętaj też, że są ulgi, których nie trzeba dokumentować - np. osoba niepełnosprawna może odliczyć od dochodu zryczałtowane koszty używania samochodu na przejazdy na zabiegi.<br><br>Do jakich ulg za 2003 rok mamy prawo i jak je musimy udokumentować?<br><br>&lt;tit1&gt;Ulgi, które uwzględniasz w formularzu PIT/0<br>Dojazd dzieci do szkół&lt;/&gt;<br>To ulga dla tych, których dzieci dojeżdżają do szkoły do innej miejscowości. Nie ma limitu - od podatku odliczamy 19 procent wydatków na zakup biletu miesięcznego. Do rozliczenia musimy mieć imienny bilet.<br>Ulga nie ma limitu, odliczamy 19 proc. wydatków
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego