Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w tej sprawie został skierowany w czwartek do Sądu Rejonowego w Kielcach.
Zgodnie z aktem oskarżenia, Zdzisław Ch. został zatrzymany przez policjantów, kiedy jego samochód na jednej z kieleckich ulic uderzył w barierkę. Sprawca kolizji po opuszczeniu pojazdu z trudem utrzymywał równowagę, toteż odwieziono go do izby wytrzeźwień.
Całe zdarzenie udokumentowała i pokazała ekipa telewizyjna, która właśnie filmowała Kielce nocą.
(PAP)Niemowlę zmarło przez zaniedbanie

RZESZÓW Przegryzienie tętnicy podudzia przez psa było prawdopodobną przyczyną śmierci 2,5-miesięcznego Łukasza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopca pogryzł domowy pies. Do tragedii doszło w czwartek po południu w Krośnie.
O śmierci Łukasza policję
w tej sprawie został skierowany w czwartek do Sądu Rejonowego w Kielcach.<br>Zgodnie z aktem oskarżenia, Zdzisław Ch. został zatrzymany przez policjantów, kiedy jego samochód na jednej z kieleckich ulic uderzył w barierkę. Sprawca kolizji po opuszczeniu pojazdu z trudem utrzymywał równowagę, toteż odwieziono go do izby wytrzeźwień.<br>Całe zdarzenie udokumentowała i pokazała ekipa telewizyjna, która właśnie filmowała Kielce nocą.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Niemowlę zmarło przez zaniedbanie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;RZESZÓW&lt;/&gt; Przegryzienie tętnicy podudzia przez psa było prawdopodobną przyczyną śmierci 2,5-miesięcznego Łukasza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopca pogryzł domowy pies. Do tragedii doszło w czwartek po południu w Krośnie.<br>O śmierci Łukasza policję
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego