Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Kancelaria rozliczała, a teraz nagle zmieniono zasady - narzeka poseł.
- Nie reagujemy, kiedy wydatki te są znikome. Po prostu zwracamy uwagę i prosimy o niedokumentowanie ich już w taki sposób. Ale gorzej jest, gdy zdarzają się wydatki 6,8 tys. zł czy 17,8 tys. zł. Akceptowanie takich kwot, które są udokumentowane tylko oświadczeniami, może budzić wątpliwości - powiedział Banasiak.
Kancelaria Sejmu nie chciała nam udostępnić szczegółowych wyników kontroli. Z informacji, które zdobyliśmy, wynika, że nieprawidłowości nie dotyczą tylko prasy.

Martwe dusze i komputer

Są też tacy parlamentarzyści, którzy za pieniądze z Kancelarii kupili sobie zestaw komputerowy.
- Myślałem, że mogę. Zestaw odkupiłem od
Kancelaria rozliczała, a teraz nagle zmieniono zasady&lt;/&gt; - narzeka poseł.<br>&lt;q&gt;- Nie reagujemy, kiedy wydatki te są znikome. Po prostu zwracamy uwagę i prosimy o niedokumentowanie ich już w taki sposób. Ale gorzej jest, gdy zdarzają się wydatki 6,8 tys. zł czy 17,8 tys. zł. Akceptowanie takich kwot, które są udokumentowane tylko oświadczeniami, może budzić wątpliwości&lt;/&gt; - powiedział Banasiak.<br>Kancelaria Sejmu nie chciała nam udostępnić szczegółowych wyników kontroli. Z informacji, które zdobyliśmy, wynika, że nieprawidłowości nie dotyczą tylko prasy.<br><br>&lt;tit&gt;Martwe dusze i komputer&lt;/&gt;<br><br>Są też tacy parlamentarzyści, którzy za pieniądze z Kancelarii kupili sobie zestaw komputerowy.<br>&lt;q&gt;- Myślałem, że mogę. Zestaw odkupiłem od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego