Typ tekstu: Książka
Autor: Kofta Krystyna
Tytuł: Wychowanie seksualne dla klasy wyższej, średniej i niższej
Rok: 2000
nogami, widocznymi dobrze w rozcięciu sukni, dlaczego nie krzyczała (zaniemówiła ze strachu, bo bandyta postraszył ją nożem? Skąd wiedziała, że go użyje?), obrońcy bandytów pośrednio włączają się do sytuacji gwałtu, w jakiej mieliby ochotę się znaleźć na miejscu swych klientów. Przyjrzyjmy się podnieconym obrońcom, zapamiętajmy ich rozbiegane oczy, zobaczmy, jak ukradkiem się oblizują, posłuchajmy, co i jak mówią, a znajdziemy potwierdzenie tej tezy.
Istnieje wyraźna różnica w traktowaniu ofiar gwałtu. Możemy to prześledzić na przykładzie notatki z "Gazety Wyborczej" pod tytułem: DWA PRZESTĘPSTWA - JEDNA KARA. W "Gazecie" omówiono dwie sprawy, o molestowanie seksualne i gwałt.
Sąd Rejonowy w Myszkowie skazał 44
nogami, widocznymi dobrze w rozcięciu sukni, dlaczego nie krzyczała (zaniemówiła ze strachu, bo bandyta postraszył ją nożem? Skąd wiedziała, że go użyje?), obrońcy bandytów pośrednio włączają się do sytuacji gwałtu, w jakiej mieliby ochotę się znaleźć na miejscu swych klientów. Przyjrzyjmy się podnieconym obrońcom, zapamiętajmy ich rozbiegane oczy, zobaczmy, jak ukradkiem się oblizują, posłuchajmy, co i jak mówią, a znajdziemy potwierdzenie tej tezy.<br>Istnieje wyraźna różnica w traktowaniu ofiar gwałtu. Możemy to prześledzić na przykładzie notatki z "Gazety Wyborczej" pod tytułem: DWA PRZESTĘPSTWA - JEDNA KARA. W "Gazecie" omówiono dwie sprawy, o molestowanie seksualne i gwałt.<br>Sąd Rejonowy w Myszkowie skazał 44
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego