Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Magdalena Szymańska
Tytuł: strona o baseballu
Rok wydania: 17.10.2002
Rok powstania: 2002
tego ( i nie tylko ) lata w naszym regionie. Po tym były już tylko pamiątkowe zdjęcia i pożegnania... często ze łzami w oczach.
Zorganizujcie Mistrzostwa w następnym roku. Taką prośbę usłyszeliśmy nie raz i to była nagroda dla nas wszystkich: inicjatorów, organizatorów, uczestników i wspaniałych mieszkańców Kutna. I wtedy my też ukradkiem ocieraliśmy łzy.
Czym była ta impreza, tak ciepło oceniona przez uczestników? Niewątpliwie było to wydarzenie, które należy rozpatrywać nie tylko w kategoriach sportowych zawodów.
Być może naszych czytelników zainteresuje garść informacji trochę od kuchni.
Tak naprawdę pomysł organizacji kolejnych Mistrzostw w Kutnie zrodził się w kilku gorących głowach już w
tego ( i nie tylko ) lata w naszym regionie. Po tym były już tylko pamiątkowe zdjęcia i pożegnania... często ze łzami w oczach. <br>Zorganizujcie Mistrzostwa w następnym roku. Taką prośbę usłyszeliśmy nie raz i to była nagroda dla nas wszystkich: inicjatorów, organizatorów, uczestników i wspaniałych mieszkańców Kutna. I wtedy my też ukradkiem ocieraliśmy łzy. <br>Czym była ta impreza, tak ciepło oceniona przez uczestników? Niewątpliwie było to wydarzenie, które należy rozpatrywać nie tylko w kategoriach sportowych zawodów. <br>Być może naszych czytelników zainteresuje garść informacji trochę od kuchni.<br>Tak naprawdę pomysł organizacji kolejnych Mistrzostw w Kutnie zrodził się w kilku gorących głowach już w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego