Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Piotrusia Pana

O takich, co nie chcą wyrosnąć z krótkich spodenek.
Natasza Socha

Masz dwadzieścia kilka lat i nosisz podkolanówki, lakierowane pantofelki, bluzki w kaczuszki, a we włosy wpinasz kolorowe kokardki? Niemal bez przerwy używasz tonu zbolałego kurczątka i wyginasz usta w podkówkę? Kupujesz nałogowo zabawki, a z tortu zlizujesz ukradkiem bitą śmietanę? Uciekasz od prawdziwego życia w świat marzeń, bajek i fantazji? Małą dziewczynką i nigdy nie dojrzewającym chłopcem niestety nie można być wiecznie.
Psychologowie ostrzegają, iż "zabijanie" w sobie na siłę dorosłości i przesadna infantylność są niczym innym jak przejawem zaburzeń emocjonalnych.

Skarpetki z pomponikami

"Dorosłe dzieci" dość łatwo
Piotrusia Pana&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;O takich, co nie chcą wyrosnąć z krótkich spodenek.<br>Natasza Socha&lt;/&gt;<br><br>Masz dwadzieścia kilka lat i nosisz podkolanówki, lakierowane pantofelki, bluzki w kaczuszki, a we włosy wpinasz kolorowe kokardki? Niemal bez przerwy używasz tonu zbolałego kurczątka i wyginasz usta w podkówkę? Kupujesz nałogowo zabawki, a z tortu zlizujesz ukradkiem bitą śmietanę? Uciekasz od prawdziwego życia w świat marzeń, bajek i fantazji? Małą dziewczynką i nigdy nie dojrzewającym chłopcem niestety nie można być wiecznie. <br>Psychologowie ostrzegają, iż "zabijanie" w sobie na siłę dorosłości i przesadna infantylność są niczym innym jak przejawem zaburzeń emocjonalnych. <br><br>&lt;tit&gt;Skarpetki z pomponikami&lt;/&gt;<br><br>"Dorosłe dzieci" dość łatwo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego