Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
żeby wyjść cało z opresji? Oto poradnik Faktu.

Jak się zachować?
Ręce trzymaj na głowie
Taka pozycja jest w czasie napadu najbezpieczniejsza. Trzeba położyć się na brzuchu z rękoma założonymi na głowie, twarz koniecznie zwrócona ku ziemi. Wtedy nie prowokujemy napastników do brutalnych czynów w stosunku do nas.

Zaglądaj tylko ukradkiem
Jeśli to możliwe, trzeba zapamiętać jak najwięcej szczegółów napadu i wyglądu bandytów. Jednak przyglądać się gangsterom można tylko wtedy, gdy mamy całkowitą pewność, że nas nie widzą. Możemy jedynie zerkać w ich stronę.

Czekaj na instrukcje
Po napadzie trzeba koniecznie słuchać pracowników banku - wszyscy są specjalnie przeszkoleni i wiedzą, co
żeby wyjść cało z opresji? Oto poradnik Faktu.<br><br>&lt;hi&gt;Jak się zachować?<br>Ręce trzymaj na głowie&lt;/&gt;<br>Taka pozycja jest w czasie napadu najbezpieczniejsza. Trzeba położyć się na brzuchu z rękoma założonymi na głowie, twarz koniecznie zwrócona ku ziemi. Wtedy nie prowokujemy napastników do brutalnych czynów w stosunku do nas.<br><br>&lt;hi&gt;Zaglądaj tylko ukradkiem&lt;/&gt;<br>Jeśli to możliwe, trzeba zapamiętać jak najwięcej szczegółów napadu i wyglądu bandytów. Jednak przyglądać się gangsterom można tylko wtedy, gdy mamy całkowitą pewność, że nas nie widzą. Możemy jedynie zerkać w ich stronę.<br><br>&lt;hi&gt;Czekaj na instrukcje&lt;/&gt;<br>Po napadzie trzeba koniecznie słuchać pracowników banku - wszyscy są specjalnie przeszkoleni i wiedzą, co
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego