Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyków
Rok: 2003
Parkii)
Olejek z orzechów afrykańskiego drzewa shea, dobrze się wchłania, natłuszcza i wiąże wilgoć.
Olejek awokado (Persea Gratisima)
Olejek z owoców awokado, składa się głownie z nienasyconych glicerydów kwasu tłuszczowego. Szczególnie dobrze wnika w warstwę rogową skóry, nawilżając ją.
Olejek z oliwek (Olea Europaea)
Uzyskiwany n zimno z certyfikowanych, ekologicznych upraw, bogaty w wielokrotnie nienasycone kwasy tłuszczowe, posiada właściwości naturalnie pielęgnujące skórę.
Olejek sojowy (Glycine Soja)
Tłusty olejek z ziaren soi, bogaty w proteiny i elementy śladowe, działa jako nośnik substancji roślinnych rozpuszczalnych w tłuszczu i witamin pielęgnujących skórę.
Olejek z wiesiołka (Oenothera Biennis)
Wartościowy olejek roślinny z wysoką zawartością wielokrotnie
Parkii) <br>Olejek z orzechów afrykańskiego drzewa shea, dobrze się wchłania, natłuszcza i wiąże wilgoć.<br>Olejek awokado (Persea Gratisima)<br>Olejek z owoców awokado, składa się głownie z nienasyconych glicerydów kwasu tłuszczowego. Szczególnie dobrze wnika w warstwę rogową skóry, nawilżając ją.<br>Olejek z oliwek (Olea Europaea)<br>Uzyskiwany n zimno z certyfikowanych, ekologicznych upraw, bogaty w wielokrotnie nienasycone kwasy tłuszczowe, posiada właściwości naturalnie pielęgnujące skórę.<br>Olejek sojowy (Glycine Soja)<br>Tłusty olejek z ziaren soi, bogaty w proteiny i elementy śladowe, działa jako nośnik substancji roślinnych rozpuszczalnych w tłuszczu i witamin pielęgnujących skórę.<br>Olejek z wiesiołka (Oenothera Biennis) <br>Wartościowy olejek roślinny z wysoką zawartością wielokrotnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego